İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Civcivli Bebek Battaniyesi Yapımı

Bayanlar bugünkü anlatımlı örgümüz civcivli bebek battaniyesi yapımı olacaktır. Tunus işi ile yapılan civcivli bebek battaniyesi modeli yapılışını videosuyla birlikte öğrenebilirsiniz.

Anne adayları eğer evde boş vakit geçiriyorlarsa birşeylerle uğraşmak isterler. Örgü de bunlardan biridir. Örgü ile doğacak olan bebekleri için örgüler hazırlamak için örgü araştırmalarına giren annelerin yapmak istedikleri şeylerden birisi de battaniyelerdir. Bebekler için şirin battaniyeler örmek isteyen bayanlar nasıl yapıldıklarını araştırıp öğrenmek istiyorlar.

Yeni doğacak olan bebekleri için battaniye örmek isteyen anneler için de çok güzel bir modelimiz var. Ören hanım tarafından paylaşılan ve Tunus işi ile yapılan bebek battaniyesi modeli yapılışı kolaydır. Doğacak olan bebeğinizin cinsiyetine göre iplerinizi, sonrasında ise tığınızı alıp yayınlamış olduğumuz videoyu izleyin. Videodaki civcivli bebek battaniyesi yapılışını öğrendikten sonra sizlerde örgüye başlayabilirsiniz.

Anne adayları dediysek torunlarına örgü örecek olanları da unutmayalım. En az anneler kadar heyecanı yaşayanlar sabırsızlıkla torunlarını bekliyorlar. Onlarda tabi ki torunları için cıvıl cıvıl örgüler örmek isterler. Sizinde yakın zamanda torununuz olacaksa Tunus işi bebek battaniyesi örebilirsiniz.

Battaniye yapımında en çok kullanılan örnek popcorn örneğidir. Daha önce anlatımlı olarak Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Yapılışı örneğine yer vermiştik. O örneğin yapımını da öğrenip rengarenk battaniye örmeye koyulabilirsiniz. Artık hangisini beğenip yapacağınız size kalmış.

Civcivli Bebek Battaniyesi
Civcivli Bebek Battaniyesi

Ören hanım 45 dakikalık ayrıntılı video ile Tunus işi tekniğiyle yapılan civciv motifli battaniyenin yapılışını bizler için anlatmış. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılanları lütfen yorum yazarak sorun.

Civcivli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Bir yorum

  1. Gül 18 Haziran 2019

    Mrb kaç şile almamız gerekiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir