İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2018 ÖRGÜ BEBEK BATTANİYELERİ VE 4 TANE VİDEOLU TARİFİ

2018 tane en güzel 2018 Örgü Bebek Battaniye Modelleri. Bu sayfada tığ işi ve şiş işi örgü battaniyeler ve bebek battaniyesi yapılışı bulunuyor.

Yenidoğan bebekler için ve çocuklar için örgü ile çok güzel battaniyeler yapılıyor. Bebek battaniye modelleri örgü ile yapıldığında hem daha sağlıklı hemde daha hesaplı oluyor. Satın almış olduğunuz yün ipler ile öreceğiniz bebek battaniyeleri çocuklar için daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca yüzlerce liraya satılan örgü battaniyeyi kendiniz yaparak bütçeye katkıda bulunabilirsiniz.

2018 kışında minikleri sıcacık saracak battaniyeleri yapmaya ne dersiniz? Yazımızda birbirinden güzel örgü bebek battaniyesi modelleri paylaştık. Ayrıca yazımızın en altında da toplamda 4 tane bebek battaniyesi yapılışı videosu yayınladık. Belki örmek isteyen vardır diye yayınladığımız videolarda bebek battaniyelerinin yapılışları yer alıyor.

Yeni örme bebek battaniyeleri gün geçtikçe güzel modeller çıkıyor. Yani her geçen gün yeni yeni motifler ve desenler ile yapılan bebek battaniyesi modelleri ortaya çıkıyor. Her geçen gün güzelleşen battaniyeler arasından bir model seçerek sizler de yapabilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniyeleri yapılışları kolaydır. Çok fazla sizi uğraştırmaz. Tığ işi ile cıvıl cıvıl battaniyeler yapabilirsiniz. Şiş işi bebek battaniyeleri yapılışı ise tığ işine göre biraz daha uğraştırıcı ve zaman alır. Fakat şiş işi ile de çok güzel battaniyeler yapılabilmektedir.

2018 yılında karşımıza çıkan bebek örgüleri daha ilgi çekici. Çok cici modeller ile karşımıza çıkan bebek örgüleri battaniyelerde de göz kamaştırıyor.

Örgü bebek battaniye modelleri ve yapılışları yazımızda modelleri inceleyip battaniyelerin yapımını öğrenebilirsiniz. Örgü bebek battaniyesi yapılışı anlatımlı videolar ile verilmişti. Bebek battaniyesi anlatımlı videolar toplamda 4 tanedir

Aşağıda paylaştığımız bebek battaniye modelleri resimlerinden sonra 4 adet videolu anlatım bulunuyor.

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

4 Tane Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

Çiçekli Bebek Battaniyesi Modeli Yapılışı

Selanik Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Motifli Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tunus İşi Bebek Battaniyesi Yapılışı Anlatımlı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir