İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bebek Örgülerinde Kullanılan Akordeon Örgü Modeli Yapılışı

Bebek örgülerinde kullanılan güzel bir örgü modelinin daha yapılışını paylaşıyoruz. İsmi akordeon örgü modeli olan bu örneğin yapımını pek fazla kimse bilmez.

İsminin öyle zor olduğuna bakmayın. Örgü modeli güzeldir. Akordeon örgü modeli ile bebek örgüleri çok güzel görünüyor. Birazdan aşağıda göreceğiniz bebek yeleğinde olduğu gibi bebişlerin örgülerine çok yakışıyor. En çok ben miniklere yapılan örgülerde bunu kullanırım. Siz tabi nerde kullanırsınız şuanda bilemiyorum. Bu tamamen size kalmış birşey.

Akordeon Örgü Yelek Modeli
Akordeon Örgü Yelek Modeli

Şiş İşi İle Örgü Modelleri anlatımlarımız hoşunuza gidiyor mu? Lütfen bu konu hakkında yorumlarınızı bize yapın. Yapacağınız yorumlar bizim için çok önemli. Çünkü bu yorumlara göre paylaşımlarımızı yönlendiriyoruz. Daha çok sevilen modeller paylaşmak istiyoruz.

AKORDEON ÖRGÜ MODELİ söylemesi zor bir modeldir. Google üzerinden arama yapanlar akordiyon örgü modeli diye de aratıyorlar. Artık siz ne söylerseniz söyleyin. Yalnız yapılışı ismi kadar zor bir model değildir. Diğer modeller gibi gayet kolaylıkla örülebilir. Anne işleri kanalında çok kısa bir videoyla gösterilen bu örneğin yapılışını öğrenin.

Akordeon Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir