İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Birbirine Bağlı Yıldızalar Örgü Modeli Yapılışı

Birbirine bağlı yıldızlar örgü modelinin yapılış videosunu paylaşıyoruz. Her zamanki gibi çok güzel modellerle karşınızdayız.

Nesrin hanımın kanalında paylaşmış olduğu yeni örgü modeli olan birbirine bağlı yıldızlar örgü modeliyle karşınızdayız. Şişle örülen yıldızlar örgü modeli ile bebek ve çocuk kazakları, yetişkinler için yelek, atkı ve bereler örebilirsiniz.

Birbirine Bağlı Yıldızalar Örgü Modeli
Birbirine Bağlı Yıldızalar Örgü Modeli

Anlatımlı örgü videoları paylaşımlarımız son sürat devam etmektedir. Türkçe anlatımlı örgüler ile örgü bilmeyenler için örgü tekniklerini öğretmeye çalışıyoruz. Sizde eğer yeni örgü örecekseniz sitemiz üzerinden öğrendikten sonra birbirinden güzel örgülerde kullanabilirsiniz.

Paylaştığımız videolarda motiflerin yapılışları gösterilmiştir. Şiş ile kaç ilmek atacağınız ve ne yapacağınız detaylı olarak gösterilmiştir. Şimdi birbirine baplı yıldızlar örgü modelinin nasıl yapıldığını görelim.

Modelimize siz ister lastik örün, isterseniz düz yapın ilk başlangıç aşamasının ilk sırasını düz örgü örüyoruz. Modelin ikinci sırasında kenar ilmeği alıyoruz.

Birbirine Bağlı Yıldızalar Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir