İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boncuklu firkete oyası yapılışı

Yazma ve tülbent kenarları için farklı oya örneği arıyorsanız boncuklu firkete oyası yapılışı tamda size göre. Yeni ve farklı oya öğrenmek isteyenlere…

Yeni oya öğreni mi arıyorsunsunuz? El işi hobiler sitesi olarak devreye giriyoruz ve sizlere daha önce hiç bir yerde bulamayacağınız oyaların anlatımlarını paylaşıyoruz. Yeni ve farklı oyalar ile yazma ve tülbent kenarlarını süslemek istiyorsanız şimdiye kadar oya modelleri sayfasında paylaşmış olduğumuz onlarca oya örneğine göz atabilirsiniz. Onlar da kesmedi daha yeni ve farklı modeller arıyorum diyorsanız da oya modelleri kategorisini sık sık ziyaret ederek yeni eklenen modellere göz atabilirsiniz.

Daha önce sitemizde bir kaç tane firkete oyası paylaşmıştık. Nasıl yapıldığını bilmeyenler Firkete Oyası Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım sayfasına giderek firkete oyası yapılışını öğrenebilirler. Ayrıca Püsküllü yazma kenarı yapılışı (Videolu Anlatım) yazılarına da göz atarak daha farlı firkete oyalarının yapılışlarını öğrenebilirler.

Şimdi paylaşacağımız firkete oyasının diğer oyalardan farkı ise boncuklu olmasıdır. Fiyonkların üzerine boncuklar eklenerek yapılan bu muhteşem oyanın yapılına gelin hep beraber bir göz atalım.

Boncuklu firkete oyası yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir