İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Boncuklu yazma oyası yapılışı

İğne oyası ile boncuklu yazma oyası yapılışı arayanlara resimli anlatımlı oya örneğini paylaştık. Sizde yazma kenarlarını boncuklu oyalarla süsleyin!

Boncuklu yazma oyası yapılışı arayan hanımlar için yardımcı olmak istedik. Sitemizde şimdiye kadar bir çok oya örneğini oya modelleri kategorisinde daha önce paylaştık. Boncuklu iğne oyaları paylaşımını da paylaşmıştık. Fakat yazma kenarlarına yapılan boncuklu oya modeline ilk defa yer veriyoruz. Basit anlatımlar ile yazma kenarına boncuklu oyanın nasıl yapıldığını gösteren resimleri sizler için sitemize yükledik. Farklı boncuklarla yapılan oyalar istiyorsanız Arpa boncuklu oya yapılışıİğne oyası ile boncuklu papatya oyası yapılışı ve Boncuklu oya yapılışı anlatımlı konularına göz atabilirsiniz.

Boncuklu Yazma Oyası Sonsuzluk Modeli

Yazmaları boncuklu oyalar ile süslemek istiyorsanız aşağıda paylaşmış olduğumuz örneği tercih edebilirsiniz. Resimleri sırası ile takip ederseniz nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Zaten iğne oyası yapmayı biliyorsanız bu oya modelini yaparken de zorlanmayacaksınız.

Boncuklu Sonsuzluk Yazma Oyası

Boncuklu Yazma Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir