İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Burgulu Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı

Örgü burgulu fıstıklı örgü modeli yapılışı yeni anlatımlı modellerimizden biri. Saç örgüsü veya burgulu modelin aralarına yapılan fıstıklar sayesinde çok şık görünen örnek. Anlatımını videolu paylaştığımız burgulu fıstıklı örgü modeli ile yelekler örebilirsiniz.

Sevdanın Örgü Evi kanalında yayınlanan bayan yelekleri yapılışında kullanılan burgulu fıstıklı örgü modeli hakkındaki detaylı bilgiyi içeren videoyu paylaşıyoruz. Videoda Türkçe anlatım ile örgü ile ilgili bilgiyi içeriyor. Şık bir anne yeleği örmek isteyenler bu örnekten yelek yapabilirler.

Saç örgü modeli yapılışı ile aynı olan burgu örgü modeli aralardaki fıstıklarla daha bir güzel görünmüş. Fıstık örgü modeli çok farklı bir hava katmış. Örgüye farklı renk katan fıstıklar özellikle yeleklerde  uygulanabilir. Yakın zamanda bir yelek örme fikriniz varsa bu örneği denemelisiniz.

Burgulu Fıstıklı Örgü Modeli

Örgü yelek modelleri eğitimlerimizde yeleklerde kullanılan örgü tekniklerinin yapım aşamalarını paylaşıyoruz. Şiş ve tığ örgüsü yapan bayanlara eğitici videolar yayınlıyoruz. Sevda hanımın videosu ile yeni bir örneği daha sizlerle buluşturuyoruz. Gelin şimdi burgulu fıstıklı örgü modelini öğrenelim.

Burgulu Fıstıklı Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir