İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çapraz Bağlar Kadın Yelek ve Bebek Hırka Battaniye Örgü Modeli

Bebek örgülerinde ve bayan yeleklerinde kullanabileceğiniz güzel bir model çapraz bağlar örgü modelinin yapılışı. Kuş gözü örgü modelinin biraz farklı bir versiyonu olan bu örnek ile çok çeşitli örgüler örülebilir.

Gönül hanım bayan yelek ve bebek battaniyelerde kullanılan çapraz bağlar örgü modelinin yapılışını kanalında paylaşmış. Bizde hemen sizinle paylaşalım dedik. Çapraz bağlar örgü modelini bir çok çeşitli örgülerde de kullanabilirsiniz. Şişle yapılan kolay örgülerden biridir. Başka hiç bir yerde anlatımına ulaşamayacağınız bu örgü modelini sizinle burada paylaştık.

Çapraz Bağlar Örgü Modeli

Örgü bayan yeleklerine baktığımız zaman genellikle her yerde aynı modelleri görüyoruz. Farklı modelleri kullanıpta yelek ören çok az bayan var. Gönül hanımda bunlardan bir tanesi. Kendisine gelen istekler üzerine kanalında örgülerin anlatımlarını gösteriyor. En son istek alan modelde çapraz bağlar örgü modeli. Gönül hanımın anlatımlarını bilenler bilir. Çok sade ve anlaşılır anlatımıyla örgü tekniklerini anlatmaktadır. Bu örneğin anlatımı da sade ve anlaşılır bir şekilde gösterilmiştir.

Eğer yakın zamanda bir yelek veya bebek battaniyesi örme fikriniz var ise çapraz bağlar örgü modelinin yapılışı öğrendikten sonra deneyebilirsiniz.

Çapraz Bağlar Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir