İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çeyizlik Fiyonklu Yapraklı Sarı Mor Yeşil Kelebek İğne Oyası Modeli

Çeyiz bohçalarına koyacağınız veya başörtüsü olarak kullanacağınız yazmaları fiyonklu kelebek iğne oyası ile süslemek ister misiniz?

Yazma kenarlarında en çok tercih edilen iğne oyaları el işleri bilen hanımların boş zamanlarını değerlendirebilmeleri için en güzel fırsat. Başörtüsü olarak kendi yapmış olduğunuz iğne oyası başörtülerinden güzel daha ne olabilir ki. Hadi hanımlar iğne oyası ile yazmalar yapmaya!

Anlatımlı iğne oyaları ile kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru yeresiniz. El işi hobiler hem çeyizlik yapacağınız yazmalar için, hemde kendiniz için yapacağınız başörtüleri için yapabileceğiniz oyaları paylaşıyor. Paylaşılan oyalar basit yöntemler ile anlaşılır olarak anlatılan iğne oyası modelleridir.

Fiyonklu Kelebek Oyası

Bir kaç gün önce yayınladığımız fiyonklu iğne oyası yapımı yazısına yapılan bir çok yorumda benzer oyalar paylaşmamız istenmişti. Yine bir fiyonklu oya modelinin yapılış videosunu paylaşıyoruz. Ayşe hanımın iğne oyalarından olan fiyonklu kelebek oyası videosunu boş vaktinizde izleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Videoda oya yapılışının baştan sona tarifi bulunuyor.

Fiyonklu İğne Oyası Yapılışı Tarifi

 

2 Yorum

  1. Ayşe 21 Ekim 2017

    İğne oyaları bana ait. Burada görmek mutlu etti beni 🙂

  2. tuana.kara 11 Kasım 2017

    Satıyormusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir