Hobi

Çeyizlik Fiyonklu Yapraklı Sarı Mor Yeşil Kelebek İğne Oyası Modeli

Çeyiz bohçalarına koyacağınız veya başörtüsü olarak kullanacağınız yazmaları fiyonklu kelebek iğne oyası ile süslemek ister misiniz?

Yazma kenarlarında en çok tercih edilen iğne oyaları el işleri bilen hanımların boş zamanlarını değerlendirebilmeleri için en güzel fırsat. Başörtüsü olarak kendi yapmış olduğunuz iğne oyası başörtülerinden güzel daha ne olabilir ki. Hadi hanımlar iğne oyası ile yazmalar yapmaya!

Anlatımlı iğne oyaları ile kendinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? O halde doğru yeresiniz. El işi hobiler hem çeyizlik yapacağınız yazmalar için, hemde kendiniz için yapacağınız başörtüleri için yapabileceğiniz oyaları paylaşıyor. Paylaşılan oyalar basit yöntemler ile anlaşılır olarak anlatılan iğne oyası modelleridir.

Fiyonklu Kelebek Oyası

Bir kaç gün önce yayınladığımız fiyonklu iğne oyası yapımı yazısına yapılan bir çok yorumda benzer oyalar paylaşmamız istenmişti. Yine bir fiyonklu oya modelinin yapılış videosunu paylaşıyoruz. Ayşe hanımın iğne oyalarından olan fiyonklu kelebek oyası videosunu boş vaktinizde izleyip nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Videoda oya yapılışının baştan sona tarifi bulunuyor.

Fiyonklu İğne Oyası Yapılışı Tarifi

 

54.model iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı ipuzatılarak yapılan Keloğlan oyası yapımı sesli

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ayşe dedi ki:

    İğne oyaları bana ait. Burada görmek mutlu etti beni 🙂

  2. tuana.kara dedi ki:

    Satıyormusunuz

BİR YORUM YAZ