İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapımı

Çıtı pıtı tığ oyaları Türkçe videolu açıklamalı ve detaylı anlatımlı. Çıtı pıtı tığ oyası modelleri yapmayı burada yayınladığımız video ile öğreneceksiniz.

Çok narin ve güzel bir model olan öıtı pıtı tığ oyası modelinin yapım aşamalarını bu yazımızda paylaştık. Yazma kenarları. tülbent oyaları ve bir çok yerde kullanabileceğiniz tığ ile yapılan çıtı pıtı oya örneği.

Oya yapmaya yeni başlayanlar ve çıtı pıtı tığ oyası modelleri arayan hanımlar için yayınladığımız çıtı pıtı tığ oyası modeli Türkçe videolu açıklamalı yapılışı ile nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Çıtı Pıtı Tığ Oyası

Bu oya modeli yapılışında tığ, yeşil, mavi, sarı ve pembe oya ipi kullanılmıştır. İsteyen hanımlar yazmalarına veya tülbentlerine bu oyadan yapabilirler. Başörtülerine çok yakışan bir oya modeli.

Çıtı pıtı oya modelleri arayanlar için videolu olarak yayınladığımız bu örnek bir çok alanda kullanılıyor. Kolay tığ oyaları yapmak isteyenler için kaçınılmaz bir model. Yeni başlayanların dahi kolaylıkla yapabilecekli tığ oyasıdır. Daha fazla model istiyorsanız şayet tığ oyaları sayfasında yayınlanan modellere göz atabilirsiniz.

Çıtı Pıtı Tığ Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir