Hobiler

Çubukla Oda Takımı Danteli Yapımı

Çubukla Oda Takımı Danteli Yapımı

Oda takımı danteli yapmak isteyenler dondurma çubuğuyla yapabileceklerini biliyorlar mıydı? Dondurma çubuğu ve tığla oda takımı ve vitrin takımı dantelleri yapabilirsiniz.

Yanlış duymadınız, bu dantelin yapımı dondurma çubuğu ve tığla yapılmaktadır. Yaptığınız bu oyayı oda takımı ve vitrin takımı olarak da kullanabilirsiniz. Polyester iple yapılan dantel ile çeyizliğinize masa örtüleri de yapabilirsiniz. Ören hanım kanalında paylaşılan oda takımı dantelinin dondurma çubuğuyla nasıl yapıldığı gösterilmiştir.

Çubukla Dantel Yapılışı

Çubukla Dantel Yapılışı

Çeyizlik Oda Takımı Yapılışı yazısında çeyizlik için yapılan danteli göstermiştik. O yazımızdaki anlatımda sadece tığ kullanılmıştır. Bu modelde dondurma çubuğu da kullanıldığından dolayı dantel daha şık görünüyor. Ayrıca dondurma çubuğu yardımıyla iğne oyaları ve tığ oyaları yapılışlarını da paylaşmıştık.

Çubukla Yapılan Oda Takımı Danteli

Çubukla Yapılan Oda Takımı Danteli

Masalarınıza, sehpalarınıza, yatak odalarınıza, oturma odalarınıza ve vitrinlerinize bu dantelden yapabilirsiniz. Dantelin yapılış aşamaları videoda gösterilmiştir. İpin dondurma çubuğuna ve tığa nasıl geçirildiği, dantelin nasıl yapılıp bitirildiği hakkında ki tüm bilgiler.< Yakın zamanda dantel yapacak olanların denemesi gereken bir model. Modeli acemi hanımlarda yapabilirler. Dantelin yapımı çok basit olduğundan denemekte fayda var.

Çubukla Oda Takımı Danteli Yapılışı

Dondurma Çubuğuyla Oda Takımı yapımı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ