İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dağda Açan Çiçekler Örgü Modeli Yelek Yapılışı

Özellikle bebek süveterleri örerken dağda açan çiçekler örgü modelinden yapabilirsiniz. Örgü modelinin güzelliği ismindende belli oluyor.

Bebek süveterleri örerken daha şirin ve güzel örgüler kullanmak isterseniz size bir süprizimiz var. Dağda açan çiçekler örgü modelinin ismi ne kadar güzel değil mi? İsmi gibi görünümü de çok güzel olan bu örgünün yapımını paylaşıyoruz.

İster erkek ister kız olsun bu örgü ile yapılan süveterler her ikisine de yakışacak. Bu modeli bir kaç gün içerisinde kendi yeğenim için yapmıştım. Erkek yeğenime yaptığım süveter tam oturmuştu. Örgü tekniğini öğrendikten sonra süveteri yapmak kolay oluyor. Bende önce tekniği öğrenip sonradan süveteri örmeye koyuldum. Süveter bittikten sonra yeğenimin üzerinde gördüğüm zaman gerçekten bayıldım.

Dağda Açan Çiçekler Örgü Yapılışı

Siz bu örgüyü kendi çocuğunuz. komşunuzun çocuğu veya akrabalarınızın çocuklarına örebilirsiniz. Süveter dışında yelekler ve hırkalar da yapabilirsiniz. İki renk farklı ip ile örülüyor. Örgüye 4 ilmek başlanıyor. İlk olarak açık renk ip ile başlanıyor. Zatgen daha fazla ayrıntı videoda var.

Yapacağınız süveterleri Hobi Sayfası üzerinden bize iletebilirsiniz. Süveterin sayıları yaşa göre farklılık göstereceğinden dolayı biz her yaş için ayrı ayrı sayı paylaşmadık. Sadece  videonun anlatımını yayınlıyoruz.

Dağda Açan Çiçekler Örgü Modeli Yelek Yapılışı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir