İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizde Dalga Renkli Örgü Modeli Yapılışı

Denizde dalga örgü modeli bebek yelekleri, bebek battaniyesi, gibi birçok örgüler için çok şirin ve güzel bir örnek. Örneği ister tek renk, ister 2 renk istersenizde rengarenk gök kuşağı renklerindede örebilirsiniz.

Denizde dalga örgü modeli yapılışını daha önce hiç yayınlamamıştık. Yine anlatımı Gönül hanıma ait olan bir örnekle karşınızdayız. Gönül hanımı duyanlarınız bilenleriniz vardır. Bir tane örgü kanalı var. Bu kanalda hemen hemen tüm örgülerin anlatımına yer veriyor. Paylaşmış olduğu örgü teknikleri ile örgü bilmeyenlere bu videolar sayesinde yardımcı oluyor. Yine paylaşmış olduğu bir örgü videosuyla bebek yelekleri ve battaniyeleri gibi bir çok örgüde kullanılabilecek bir örgüyü anlatmış.

Deniz Dalgaları Örgü Modeli
Deniz Dalgaları Örgü Modeli

Deniz dalgası örgü modeli de denilen bu örnek ile ne yapılabilir? İlk önce bebek ve çocuklar için örgüler örebileceğinizi söyleyebilirim. Kız çocukları için etek ve elbiseler, erkek çocukları için yelekler kazaklar örebilirsiniz. Yapacağınız örgüye göre de iki renk veya tek renk ip kullanarak da örgünüzü örebilirsiniz.

Denizde Dalgalar Örgü Modeli Yapılışı
Denizde Dalgalar Örgü Modeli Yapılışı

Denizde dalga örneği ile bebekler için iki renkli veya daha fazla renkli bebek battaniyeleri de örebilirsiniz. Şişle yapacağınız battaniye yumuşacık olacaktır.

Denizde Dalga Örgü Modeli
Denizde Dalga Örgü Modeli

Farklı örgü modellerinden biri olan Dalgalı üçgenler örgü modeli de Gönül hanımın sevilen modellerinden biridir. Vaktiniz varsa ona da bir göz atınız.

Bebek örgüleri örmek isterseniz paylaştığımız videolara bakın. Videolar sayesinde yelekten kazağa, battaniyeden elbiseye bir çok örgünün yapımını bulabilirsiniz.

Denizde Dalga Örgü Modeli Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir