İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

El Yapımı Örgü Bebek Elbiseleri 20 Adet

Tamamen el yapımı örgü bebek elbiseleri 20 tane sitemize eklenmiştir. Sizlerde bebek elbisesi yapacaksanız bu modellere mutlaka göz atmalısınız.

Bebekleriniz için birbirinden güzel elbiseler ekledik. Üstelik bu elbiselerin tamamı el yapımı. Bayanların el hünerlerini ortaya koymuş olarak yapmış oldukları tamı tamına 20 adet örgü bebek elbisesi paylaştık. Bebek elbisesi yapmak isteyenler için fikir vermesi amacıyla paylaşmış olduğumuz bu elbiselerin tamamı alıntıdır.

Örgü öğrenip bebek elbisesi yapmak isteyenler için daha önce sitemizde iki tane anlatımlı model yayınlamıştık. Bunlardan bir tanesi Örgü Bebek Elbisesi Yapılışı diğeri ise Örgü Robalı Kız Çocuk Elbisesi Yapımı modelleridir. Eğer sizlerde bebek elbiseleri örmek istiyorsanız öncelikle nasıl yapıldığını öğrenmeniz gerekiyor. Paylaştığımız anlatımlı bebek elbiseleri sayfalarındaki örneklere göz atarak nasıl yapıldıklarını bir inceleyin.

Aşağıdaki 20 adet bebek elbiseleri tek tek inceleyin. Hepsi çok hoşunuza gidecek. Kimi tığ kimi ise şiş ile yapılmış olan elbiselerdir. Kendi zevkinize göre bir modeli beğenip minikler için sizlerde örün. Elbiseler çok şirin değil mi?

Örgü Bebek Elbiseleri 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir