İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Elmas örgü modeli ile bayan yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir

Anlatımını paylaştığımız elmas örgü modeli yapılışı ile çok güzel bayan yelekleri, gelin kız yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir.

Elmas örgü modeli ile çok güzel bayan yelekleri ve bebek örgüleri örülebilir. Ayrıca gelin kız yelekleri yapımında da bu teknik kullanılabilir. Son zamanlarda elmas örgü modeli bir çok yerde paylaşımaya başlanmıştı. Sanırım Gönül hanımda bundan dolayı modelin yapılışını youtube kanalında paylaşmış.

Yelek modelleri yapılışlarında şimdiye kadar rahat 100 model paylaşmışızdır. Kimi şiş işi kimi model ise tığ işi olarak yayınlanmıştır.

Şiş işi örgü modellerini çok güzel anlatan Gönül hanım her paylaştığı örnek ile örgücü bayanların beğenisini toplamayı başarıyor. Örgücü hanımların isteklerine göre model anlatımında bulunan arkadaşımızın kanalında bulunan videoları da takipçilerimize göstermek için sitemizde yayınlamaktayız.

Elmas Örgü Modeli

Aşağıdaki kısacık videoda bayan yelekleri, bebek örgüleri ve gelin kız yelekleri yapılışında kullanabileceğiniz elmas örgü modeli yapılışını izleyebilirsiniz.

Elmas Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir