İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Güzel Dantelli Karyola Takımı Modelleri

Dantelli karyola takımları ile yatak odasına ap ayrı bir hava katabilirsiniz. Dantelli pike takımları ve nevresimler ile yatağınızı süsleyebilirsiniz.

Dantelli Karoyla Takımları İle Yataklarınızı Süsleyin

Yine bir dantel işiyle karşınızdayız. Biliyorum siz de benim gibi dantelden vazgeçemeyenlerdensiniz değil mi? O halde gelin birlikte yepyeni moda birbirinden alımlı karyola takımı dantellerine göz atalım.  Karyola takımları dantel deyince ilk akla gelenlerden değil mi. Çeyiz hazırlayan anneleri genç kızları en çok telaşlandıran parça belki de. Çünkü karyola takımı örmek öyle bi kaç günde aradan çıkarılacak bir mesele değildir. Bunun için uzun bir zaman ve büyük bir emek gerekir.  Ama bitirip serdiğiniz zaman bu güzel dantellerle adeta yatak odanız şenlenir şık ve hoş bir hal alır. O yüzden yıllar yılı vazgeçemediğimiz çeyizlerin demirbaşı, olmazsa olmazı diyeceğimiz karyola dantellerini muhakkak siz de incelemeli ve örmeye başlamalısınız. Tabi ki bu iş için dantel yapanlar daha avantajlıdırlar .

Yastık kılıfı dantelleri ile yastıklarınızı süsleyebilirsiniz. Dantelli Pike Takımı Modelleri sayfasında birbirinden güzel pike takımı dantellerine ulaşabilirsiniz.

Karyola Takımı Dantelleri

Ama bilmeyenler hiç üzülmesinler ki karyola takımı dantellerinde çok ağır modeller olduğu gibi çok basit modeller de mevcuttur. Eskiden bu dantellerin belki sadece beyazlarına rastlıyorduk ama artık renkli olmalarını da görmek mümkün. Ama şunu da belirtelim ki beyazın asaleti beyaz patiska bezler üzerinde bambaşka. Hatta yine de isterseniz renkli kumaşlar üzerine danteller örerek de takımlar elde edebilirsiniz. Bu takımlar bilindiği gibi en klasik olarak iki yastık, iki etek, bir çarşaf ve bir nevresimden oluşur. Tabi bunlar çift kişilik olanlardır. Bunlardan eteklere eskiden daha çok dantel yapılıyordu ama şimdilerde etek kısmını dantelsiz olarak görmekteyiz. Yatak odalarımızın şıklığına şıklık katacak bu dantel takımlarını evimizden eksik etmemeliyiz. Bu takımların dantellerinde en çok çiçek motifleri gördüğümüz gibi çeşitli geometrik şekiller de karşımıza çıkabilmektedir. Ama şunu belirtelim ki yatak odalarına en çok romantik çiçekler yakışmaktadır.

Yatağınızı Karyola Dantelleri İle Süsleyin

O hazır yatak odası takımlarını alıp standart yatak odaları elde etmektense bin bir emekle ördüğümüz belki de kimsenin elinde olmayan modellerle sıra dışı yatak odalarına sahip olmak aslında bizim elimizdedir. Dantel örmeyi bilenler bu oda takımlarını örmeye hemen başlamalılar bilmeyenler de dantel işini kolay modellerden başlayarak örebilirler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir