İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firkete ile boncuklu oya yapımı

Firkete ile boncuklu oya yapımı yazımızda çok güzel bir oyanın yapılışı yer alıyor. Kolay oya modelleri arayan hanımlar bu oyayı tercih edebilirler.

Siz değerli ziyaretçilerimiz, sevgili hanımlar için çok şirin bir modelin yapılışını daha sitemizde paylaşıyoruz. Model firkete ile yapılıyor. Modelimiz boncuklu oya seven hanımlar içindir. Yazmaları, havluları boncuklar ile süslemek isteyen hanımlar firkete ile yapılan boncuklu oya modelini tercih edebilirler. Boncuklu firkete oyası yapılışı yazımızda daha önce güzel bir modelin yapımını yayınlamıştık. Bu yazımızda da yine firkete ve boncuk kullanılarak yapılan güzel bir oyanın yapım aşamalarını paylaşalım istedik.

Öncelikle iğne oyası ile boncuğu iliştiriyoruz. Daha sonra firkete ile oyayı yapıyoruz. Sonrasında yaptığımız oyayı yazma kenarına iliştiriyoruz. Daha sonra firkete ile yapılan oyanın üzerine boncuğu ekleyip etrafını dönüp çiçek haline getiriyoruz. Aşağıdaki resimlerde anlatım daha net bir şekilde verilmiş.

Firkete ile Boncuklu Oya Yapılışı

Firkete ile boncuklu oya yapımı

Firkete ile yapılan boncuklu oya

Umarım beğenmişsinizdir. Eğer daha farklı modeller arıyorsanız oya modelleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Yayınlamış olduğumuz oyalar detaylı anlatımlı olduğu için nasıl yapıldıklarını kolaylıkla öğreneceksiniz. Bunun için iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız sitemizi sık sık ziyaret ederseniz eklemiş olduğumuz anlatımlı oyaları kaçırmamış olursunuz. Hiç bir yerde bulamayacağınız hepsi birbirinden güzel modeller her geçen gün sitemize anlatımlı olarak ekleniyor. El işi hobiler sitemizi takipte kalın ve yeni modelleri öğrenin.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir