İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı Detaylı Anlatımlı

Özellikle çeyizlik tülbent kenarlarına yakışacak olan firkete motifli tığ oyası yapılışının detaylı anlatımına yer veriyoruz. Bu oyayı beğenip yapmak isteyenler videoyu izleyip detaylı bilgiye ulaşabilirler. İlk başlangıçtan bitimine kadar oyanın anlatımı anlatılmıştır. Acemilerin bile kolaylıkla yapıp bitirebileceği bir örnektir.

Tığ Oyası Sevenler Güzel Görünümünü Seviyorlar

Güzel görünümü sebebiyle yazma ve tülbentleri süsleyen tığ oyası modelleri her geçen gün artıyor. Hanımlar sürekli yeni tığ oyaları yaparak paylaşıyorlar. Elisihobiler.com sitemizde de yeri geldiğince bu oyalar paylaşılıyor. Tığ oyaları yapılışları bazen resimli anlatımlı paylaşılsa da videolu anlatımlar daha çok ilgi görüyor. Videolarda daha fazla ayrıntıya yer verildiğiden dolayı bizde daha fazla paylaşıyoruz. Oyayı yapmaya başlamadan önce tığ, oya ipi ve yazma veya tülbentininizi hazırlayın. Daha sonra oyanın baştan sona yapımını anlatan videoyu izleyin. Bu videoyu izleyip firkete motifli tığ oyasının yapılışını öğrendikten sonra sizde yapmaya başlayın.

Tığ Oyaları Çeyizlerdede Kullanılıyor

Tığ oyaları çeyizlerimizin süsü haline gelmiş durumdadır. Kızlarımız için yapılan tülbentler, yazmalar ve yemeniler çeyizlerde bulunduruluyor. Geçenlerde sitede paylaştığım bir model için sipariş almıştım. Sipariş veren arkadaş kendi kızı için çeyizlik hazırlıyordu. Modeli beğenirse farklı modeller de sipariş vereceğim söyledi. Umarım yaptığım tığ oyasını beğenir ve diğer modellerden de sipariş verir.

Firkete Motifli Tığ Oyası Yapımı

Firkete Motifli Tığ Oyası
Firkete Motifli Tığ Oyası

Firkete motifli tığ oyasında firketede kullanılıyor. Motif firkete ile yapılıp tığ ile tamamlanıyor. Firkete oyası da denilebilir. Oya yapılışının anlatımı videoda o kadar güzel anlatılmış ki…

Hiç oya yapmasını bilmeyenler bile videoyu izledikten sonra bu oyanın yapımı hakkında bilgi sahibi olacak. Gelin şimdi firkete motifli tığ oyasının yapılışına bir göz atalım.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir