İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fıstıklı tığ oyası yapılışı

Yine en çok sevilen bir oya örneği olan fıstıklı tıp oyası yapılışı ile karşınızdayız. Her zamanki gibi çok hoşunuza gidecek olan yeni bir model sizlerle.

Yazmaları süslemek için yeni bir oya modeli ile karşınızdayız. Bayanların sıklıkla tercih etmiş olduğu oyalar arasında olan fıstıklı tığ oyası yapılışı videosunu paylaşıyoruz. Oya yapılışına başlarken ilk olarak aralara üçer zincir çekerek kafes yapıyoruz. Daha sonra üst sıraya geçerek ikişer kafes atlayarak dolgu ve örümcek oyasını yapıyoruz. Üçüncü sırada ise dolgunun uç kısmına fıstık oyasını yapıyoruz. 10 dakika 25 saniyelik videoda fıstıklı tığ oyasının yapılışı daha ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır.

Yazma kenarları için daha farklı tığ oyaları arıyorsanız Tığ işi gül oyası yapılışı ve bayanların en çok sevdiği örnekler arasında olan Boncuklu tığ oyası yazma kenarı yapılışı konusuna göz atın. Sitemizi sık sık ziyaret ederek paylaşmış olduğumuz oyalardan faydalanabilirsiniz. El işi hobiler olarak hiç bir yerde bulamayacağınız örnekleri ekliyoruz. Hepinize kolay gelsin.

Fıstıklı Tığ Oyası Yapılışı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir