İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Halkalı Sehpa Örtüsü Danteli Yapılışı

Sizlere halkalı sehpa örtüsü, yatak örtüsü veya istediğiniz bir yerde kullanabileceğiniz dantel modelinin yapılışını anlatımlı olarak paylaşıyoruz.

Halkalı dantel yapılışı ile anlatımlı danteller paylaşmaya devam ediyoruz. Dantel modelleri kategorisinde yayınladığımız ve yayınlayacağımız anlatımlı modellerle ziyaretçilerimize dantel yapılışlarını öğretmeye gayret ediyoruz. Şimdi paylaşacağımız halkalı dantel modeli ile dilerseniz sehpa örtüsü , dilerseniz yatak örtüsü veya istediğiniz bir yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım alanı tamamen sizin tercihinize kalmış.

Tığ işi ile dantel yapmak isteyenlere Oda Takımı Danteli Yapılışı ve Salon Takımı Danteli Yapılışı yazılarımızı yayınlamıştık. Bu yazılarımızda olduğu gibi şimdiki yazımızdada güzel bir dantel örneğinin yapılış videosunu sizlerle paylaştık. 12 dakikalık video ile halkalı sehpa örtüsü danteli yapılışını öğreneceksiniz.Halkalı Sehpa Örtüsü Danteli

Çeyizlere koyabileceğiniz bu danteli ayrıca evinizin dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Sehpa örtüsü, masa örtüsü ve vitrin örtüleri olarak kullanılabilir. Gelin şimdi modelin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Halkalı Sehpa Örtüsü Danteli Yapılışı Videolu Anlatım

Bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir