İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hanım dilendi bey beğendi modeli yapılışı

Bu yazımızda bir örgü tekniği olan hanım dilendi bey beğendi modeli yapılışına yer verdik. Bu teknik ile yelekler, hırkalar ve kazaklar örebilirsiniz.

Bir çok alanda kullanabileceğiniz yeni bir örgü tekniği ile devam ediyoruz. Örgü modelimizin adı hanım dilendi bey beğendi örgü modeli. Ören hanım kanalında yayınlanan bu örgü tekniğini el işi hobiler olarak sizlere ulaştırmak için sitemizde yayınladık. Örgü öğrenmek isteyenlerin mutlaka öğrenmesi gereken modellerden biridir.

Özellikle yeleklerde kullanabileceğiniz hanım dilendi bey beğendi örgü modeli yapılışı sizler için videolu olarak sitemizde paylaşıldı. Ören hanım kanalında 20 dakikalık video ile anlatımına yer verilen bu modelin yapılışını sizlerde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey videoyu baştan sonra dikkatli bir biçimde izlemek.Hanım dilendi bey beğendi örgü modeli

Hanım dilendi bey beğendi örgü modeli

Tığ ile yapılan bu örgü modeli ile eşinize dostunuza hırkalar, yelekler ve daha bir çok örgü örebilirsiniz. Modeli nerede kullanacağınız tamamen size kalmıştır. Her alanda kullanabileceğiniz bir örgü tekniğidir. Gelin hep beraber bu modelin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Hanım Dilendi Bey Beğendi Örgü Modeli

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir