İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Havlu Kenarı Kelebek Modeli Yapılışı

İğne oyası ile havlu kenarı kelebek modeli ile karşınızdayız. Havlu kenarlarını süslemek için iğne oyası ile yapılmış kelebekleri kullanabilirsiniz.

Sitemizi takip eden ziyaretçilerimiz bilirlet anlatımlı havlu kenarları paylaştığımızı. Şimdiye kadar bir çok modelin anlatımlı olarak yapılışını havlu kenarları kategorisinde paylaştık. Yeni model arayışına çıkan bayanlar için bizlerde sitemizde yeni havlu kenarları paylaşalım dedik. Havlu kenarı için iğne oyası ile kelebek yapılışını paylaştık.

Eğer iğne oyasına hakimseniz kenar dantellerini süslemek için birbirinden güzel oyalar yapabilirsiniz. Bu oyalar kimi zaman çiçek, kimi zaman kelebek ve kimi zaman ise bir sepet olabilir. Zevkinize göre istediğiniz oyayı iğne ile yapıp havlu kenarlarına işleyebilirsiniz. El işi hobiler sitesi olarak yeni model öğrenmek isteyen hanımlar için anlatımlı havlu kenarı paylaşımları yapıyoruz. Paylaştığımız modelleri inceleyerek sizlerde birbirinden güzel oyaların nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Havlu kenarı kelebek oyası yapılışı 22

Havlu Kenarı Kelebek Oyası Yapılışı

Yukarıda paylaştığımız model Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasından alıntıdır.

Daha önce farklı bir kelebek oyasını sitemizde paylaşmıştık. O modele İğne oyası kelebek modeli yapılışı sayfasından ulaşabilirsiniz. Şuan paylaştığımız modele göre biraz daha rahattır yapılışı. Fakat o modelin kalitesi ile şimdi paylaştığımız modelin kalitesi bir değildir tabiki de. Bu işlerde ne kadar emek o kadar güzel ürün elde edersiniz. Şimdi paylaşmış olduğumuz havlu kenarı oyasına çok fazla emek verilerek yapılmış ve bu muhteşem kelebek oyası elde edilmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir