İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyalı havlular 2016

Becerikli Anadolu hanımlarının yapmış oldukları hepsi çok zarif olan iğne oyalı havlular 2016 modelleri ile sitemize eklenmiştir.

El yapımı havlular arasından seçmiş olduğumuz en zarif modelleri sizlerle paylaşalım dedik. Bayanların hayal güçlerini kullanarak yapmış oldukları göz nuru iğne oyalı havlular harika görünüyor. Bizlerde iğne oyaları kategorisinde şimdiye kadar yüzlerce havlu modeli paylaştık. Her geçen gün bizden yeni model isteyen ziyaretçilerimiz oluyor. Bizlerde onlar için 2016 yılında yapılmış olan yepyeni havluları paylaşalım dedik. İğne oyası ile yapılmış olan bu havlular çok şık görünmektedir. Oya modelleri hepsi birbirinden farklı olan modeller havlu kenarlarına oldukça yakışmış ve şık görünmektedir.

Havlu kenarları kategorisinde daha önceden iğne oyası ile yapılmış olan yüzlerce havlu modellerini paylaşmıştık. İstek çok olduğu için bizde iğne oyalı havlular paylaşmaya ağırlık verdik. Çünkü bizden en çok istenen şeylerin başında iğne oyası ile yapılan havlular geliyor. Şimdi 16 tane çok güzel model bularak siteye ekledim. Umarım bu modelleri beğenirsiniz.

16 adet iğne oyalı havlular

İğne oyası mutfak havluları kenar dantelleri konusunda mutfağınız için çok güzel örnekler de paylaşmıştık. Bizi sık sık ziyaret edip eklenen havluları inceleyebilir ve yeni yeni modeller hakkında bilgi sahibi edinebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir