İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası çeyizlik yazma yapılışı

Çeyiz bohçalarında koymanız gereken bir diğer şey iğne oyası çeyizlik yazma yapılışı. İğne oyası çeyizlik yazmalar bohçaların vazgeçilmezlerindendir.

İğne oyası çeyizlik yazma yapımı ile sizlerde çok güzel yazmalar yapıp çeyiz bohçalarına koyabileceksiniz.  Anlatımlı olarak vermiş olduğumuz çeyizlik yazma yapılışı işinize yarayacak.

Çeyizlik tülbent yapımı yazımızda tığ oyası ile yapılan bir tülbent oyasını yayınladık. Şimdi iğne oyası ile yapılan çeyizlik yazma yapılışına yer veriyoruz. Daha fazla anlatımlar için iğne oyası modelleri kategorisine bakınız.

Çeyiz bohçalarında mutlaka bulunması gerekenler arasında yazmalar da yer alıyor. Bu yazmalar kimi zaman iğne kimi zaman ise tığ oyası ile süslenmektedir. Sizde çeyiz bohçasında iğne oyası ile yapılan yazmalar bulundurmak istiyorsanız şimdi sizlere paylaşacağımız yazma modelinden yapabilirsiniz. Detaylı bir şekilde tek tek resimlerle anlatılmış olan bu yazma örneğini ben çok beğendiğim için sizlerle paylaşmak istedim. Modelin yapımı için biraz iğne oyası yapmayı bilmeniz yeterli olacaktır. Çünkü ayrıntılı bir şekilde resimlerde nasıl yapıldığı yer almaktadır.

Aşağıdaki resimleri tek tek geçerek bu muhteşem iğne oyası yazmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Çeyizlik Yazma Yapılışı

Çeyizlik Yazma YapımI

Çeyizlik Yazma Yapılışı

Çeyizlik Yeşil Yazma

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir