İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne oyası kelebek fiyonk modeli

İğne oyası ile yapılan kelebek fiyonk modeli anlatımını paylaştık. Artık sizlerde yazmalarınızı kelebekli fiyonk oyası ile süslemek isteyeceksiniz.

Fiyonk oyası seven hanımlar burada mı? Bu yazımızda kelebek fiyonk oyası modelinin yapılışını paylaştık. Hemde iğne oyası modelini. Yazma kenarlarında çok zarif görünen fiyonk oyasına bir kaç işlem yaparak kelebek görüntüsü verebilirsiniz. İğne oyası ile yapılan bu işlem sonrasında oya daha kibar görünüyor ve yazma kenarlarına daha çok yakışıyor.

Fiyonk oyaları arayanlara İğne Oyası Fiyonk Yapılışı ve Fiyonk oyası yapılışı (Videolu Anlatım) sayfalarında çok güzel 2 adet oyanın anlatımını paylaşmıştık. O modellere de göz atmanızı öneriyorum. Fakat bu yazımızdaki o modellere göre biraz farklı. Çünkü bu modelde fiyonk oyası kelebek oyasına benzetilmiş ve çok güzel bir model olmuştur.

İğne Oyası Kelebek Fiyonk Modeli

Yazma ve tülbent oyası yapmak istiyorum ve zarif oya arıyorum diyorsanız bu model tam da size göre. Bundan sonraki yazma kenarı oyasında bu modeli tercih edin ve nasıl göründüğünü kendi gözlerinizle görün.

Kelebek Fiyonk Oyası Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir