Hobiler

İğne Oyası Mevlüt Örtüsü Yapılışı

Bu yazımızda sizlere iğne oyası ile mevlüt örtüsü yapılışı resimlerini paylaştık. Mevlüt örtüleri için iğne oyaları yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere iğne oyası ile mevlüt örtüsü yapılışı resimlerini paylaştık. Mevlüt örtüleri için iğne oyaları yapabilirsiniz.

Eğer başörtülü iseniz veya mevlütlerde başörtüsü örtüyorsanız güzel bir mevlüt başörtüsü örneğinin yapılışını sizlere paylaşacağız. Öncelikle tülbenti alıyoruz ve daha sonra aşağıdaki resimleri inceleyerek iğne oyası mevlüt örtüsü yapılışı için başlıyoruz. İğne Oyası Namaz Başörtüleri paylaşımımızdan sonra nasıl yapıldığını soran bayanlar oldu. Bizde güzel bir modeli bulup sizler için paylaşalım dedik. Model iğne oyası ile yapılıyor. Çiçek oyasının yapılışı resimlerle tek tek anlatılmıştır. İğne oyası modeli alıntıdır. Yapamadığınız veya merak ettiğiniz kısım olursa aşağıdaki yorum kutucuğundan yorum yazarak bizlere bildirebilirsiniz. Sizde mevlütlerde kullanacağınız örtüleri kendiniz yapmak isterseniz iğne ve ipliğinizi alıp aşağıdaki resimleri inceleyin.

İğne oyaları ile harikalar yapan bayanlar çok güzel el işleri yapıyorlar. Siz de mevlüt örtüsü yapmak isterseniz bu modeli yapmanızı öneriyoruz.

Mevlüt Örtüsü Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nilgün aydın dedi ki:

    Ben de mekik yapardım genç kızken. Çok güzel bunlarda. İğne oyası daha zor gelmişti.

  2. Neşeli Süs Evim dedi ki:

    Çok emek istiyor. Yapanların ellerine sağlık 🙂

BİR YORUM YAZ