İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İğne Oyası Namaz Tülbenti Yapılışı

İğne oyası namaz tülbenti yapılışı aşamalı olarak bu yazımızdadır. Namaz tülbenti kenarı için yapılan çok güzle bir iğne oyası modeli.

Namaz tülbenti, hac tülbenti ve umre tülbenti olarak kullanabileceğiniz bir modeli yayınlıyoruz. Elif hanıma ait olan bu iğne oyası modelini dilediğiniz yerde başörtüsü olarak kullanabilirsiniz. Beyaz bir tülbent kenarı için yapacağınız oya modeli aşağıdaki resimlerde açıklamalı olarak verilmiştir.

İğne Oyası Namaz Başörtüleri yazımızda model olarak yayınlamıştık. Başörtülerine yapılan iğne oyalarının güzelliklerini gören bayanlar bizlerden anlatımlı modelleri istemişlerdi. Bu anlatımlı modeli de onun için paylaştık.
Elif hanım kolaj olarak paylaştığı başörtüsü kenarına yapılan iğne oyası modelini yaparken aklınıza takılan bir soru olursa lütfen bize bildiriniz.
İğne oyası modelleri ile kendinizi çok geliştireceksiniz. Öğrenmek isteyenler için paylaştığımız modeller çok ama çok yardımcı olacaktır. Hiç oya yapmayı bilmeyip yayınladığımız modeller ile öğrenip yapan kişiler var. Kolay iğne oyaları yaparak başlayıp daha sonradan ağır oyaların yapılışlarını da kolaylıkla yapabiliyorlar.

İğne Oyası Namaz Tülbenti Yapımı

Namaz Tülbenti Yapılışı 1

Namaz Tülbenti Yapılışı 2

Namaz Tülbenti Yapılışı 3

Namaz Tülbenti Yapılışı 4

Namaz Tülbenti Yapılışı 5

2 Yorum

  1. Manju 2 Ekim 2018

    It would have been good if there was a video teaching how to do it

  2. Manju 2 Ekim 2018

    It would have been better if there was video teaching it

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir