İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İki Renkli Zümrüt Örgü Modeli Videolu Anlatım

Bebek örgüleri ve bayan yelekleri yapmak için farklı örgü tekniği arayanlar için, iki renkli zümrüt örgü modeli videolu anlatımlı olarak burada!

Zümrüt örgü modeli bebek örgüleri ve bayan yeleklerinde kullanılabilen bir model. Bebek hırkaları, yelekleri, battaniyeleri ve kazakları için zümrüt örgü modelini kullanabilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri yapılışında bir çok örgü modeli kullanılmaktadır. Şiş işi örgüler ve tığ işi örgüler ile yelekler yapılabiliyor. Zümrüt örgü modeli de şiş işi örgü tekniğidir. İki farklı renk ile örgü örmek isteyenler bu örgü tekniğini kullanabilirler.

Bayan yelekleri yaparkende farklı iki renk örgü ipi kullanarak şiş işi yelek yapmak isterseniz zümrüt örgü modelini kullanın. Şiş ile yapılan zümrüt örgü modeli ile bebek battaniyeleri de yapabilirsiniz. Yenidoğan erkek veya kız bebekler için iki renk yün ip alarak örmeye hemen başlayın.

Zümrüt Örgü

Şerife hanımın zümrüt taşı örgü modeli diye adlandırmış olduğu bu model 10 dakikalık bir video ile anlatılmış. Çok kısa bir video ile zümrüt taşı örgü modelini sizde aşağıdan öğrenebiliriniz.

Zümrüt Örgü Modeli Yapılışı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir