İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İşlemeli Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı

Sevgili hanımlar bebeklerinize battaniye yapabilmeniz için sitemizde işlemeli örgü bebek battaniyesi yapılışı paylaşılmıştır.

Bebeklere kendi elinizle battaniye örebilirsiniz. Örgü işinden anlıyorsanız çok güzel bebek battaniyeleri yapabilirsiniz. Tığ ve şiş ile örgü bebek battaniyeleri yapılabiliyor. Popcorn Kalpli Bebek Battaniyesi Yapılışı en çok beğenilen örneklerden biriydi. Bu paylaşımızdan sonra örgü bebek battaniyeleri paylaşmamızı isteyen ziyaretçilerimiz oldu. Bizde el işi hobiler olarak seçmiş olduğumuz birbirinden güzel örgü bebek battaniyelerinin yapılışlarını sitemizde yayınlamaya başladık.

Videolu olarak yayınlamış olduğumuz bu videoda şiş ile battaniyenin nasıl yapıldığı gösterilmiştir. İşlemeli olan bu battaniye örneği için sizlerde ip ve şişinizi hazır edin ve videoyu başlatın. Nasıl yapıldığını öğrenip sizlerde bebeklere battaniyeler yapın.

blank

Örneğe başlarken ilmeği attıktan sonra bir tane düz, diğer 7 ilmeği ters haroşa örüyoruz. Daha sonra tekrar 1 tane düz 7 ilmeği ters haroşa örüyoruz. Son sıraya gelince tekrardan bir tane düz örüyoruz.

İşlemeli Örgü Bebek Battaniyesi Yapılışı Video

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir