İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kabartmalı Ajurlu Üçgen Örgü Modeli Yapılışı

Kabartmalı ajurlu üçgen örgü modelinin yapımına yer verdik. Hırkalar, battaniyeler ve yelekler örebileceğiniz harika bir şiş işi örgü modeli daha.

Çok beğeneceğiniz bir örgünün anlatımına daha yer veriyoruz. Örgü modelinin adı kabartmalı ajurlu örgü modelidir. Ayrıca birde görünümü üçgendir. Bu üç örgü modeli de normalde ayrı ayrı yapılır. Bu modelde ise hepsi birleştirilmiş durumda. Sizde bu örgüyü öğrendikten sonra hırkalar, battaniyeler ve örgü yelekler örebilirsiniz.

El işi hobiler sitemizin örgü videoları kategorisinde şimdiye kadar yüzlerce anlatımlı örgü modeli yayınladık. Bu örgü videolarının kimileri çok çok beğenilse de kimilerinin beğeni sayısı çok fazla değildi. Tahminime göre bu örgü de çok beğenilenler arasına girecek. Eğer kabartmalı ajurlu üçgen örgü modelini beğenirseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı lütfen unutmayınız.

Kabartmalı Ajurlu Örgü Modeli
Kabartmalı Ajurlu Örgü Modeli

Nesrin hanımın anlatmış olduğu bu örgü modelini gelin birlikte öğrenelim. Bende henüz videoyu izlemedim. Bu yazıyı paylaştıktan hemen sonra oturup videoyu izleyip nasıl yapıldığını öğreneceğim.

Kabartmalı Ajurlu Üçgen Örgü Modeli Yapılışı Videolu Aanlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir