İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kadife Boncuktan Kiraz Oyası Yapımı

Tığ oyaları paylaşımlarımızdan olan kadife boncuktan kiraz oyası yapılışı. Tığ oyası yapılışları Türkçe videolu anlatımlı olarak paylaşılıyor.

Tığ oyası modelleri anlatımları Türkçe videolu anlatımlı olarak devam ediyor. Tığ oyası yapılışı modelleri ile şimdiye kadar onlarca örneğin yapılışını ya videolu ya da resimli olarak yayınladık. Örgü mevsiminin gelmesiyle birlikte kaldığımız yerden devam edip anlatımlı oyalara devam ediyoruz.

Kolay oya modelleri ile oya yapmak isteyen sevgili hanımlar kadife boncuklar ile kiraz oyası yapabilirler. Tuhafiyelerden alacağınız kadife boncuklar, tuğ ve oya ipi bu oya modelinin yapmanız için yeterli olacaktır. Yapılış aşamaları videolu anlatımlı olarak aşağıda verilmiştir.

Kadife Boncuktan Kiraz Oyası

Yeni oya modelleri ile yepyeni örnekler öğrenebilirsiniz. Hobiler sitemizde bayanların en çok aramış olduğu oyalar ve anlatımlarına yer veriliyor. Sitemize giren kişi de oyanın yapılışını kolaylıkla öğrenebiliyor. Kadife boncuktan yapılan oya modeli de kolay tığ oyası modeli olarak geçiyor. Kısa sürede yapıp bitirebileceğiniz bu oyayı yazma veya havlu kenarlarında kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Kiraz Oyası Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir