İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kalpli Dantel Yastık Ucu ve Çarşaf Kenarı Modeli Videolu Anlatımlı

Kalpli dantel yastık ucu ve çarşaf kenarı için yapılabilir. Bu yazımızda videolu anlatımlı olarak kalpli dantel yapılışına yer verdik.

Yastık kılıflarını ve çarşaf kenarlarını süslemek için güzel bir dantel örneği paylaşıyoruz. En çok yapılan dantel modeli olan tığ işi kalp danteli yapımını videolu anlatımlı olarak paylaştık. Dantel yapmak isteyen hanımlar bu örnekten yapabilirler.

Yastık kılıfları arayanlar yastık kılıfı dantelleri yazımızdaki modellere bakabilirler. Yapılışını arayanlar işe bu sayfanın en altında olan videoyu izleyebilirler. Yastık kılıfları da tığ işi danteller ile süslendikleri zaman harika görünüyor. Tığ ile yapılan danteller ile sizde yastık kenarları için güzel modeller yapabilirsiniz.

Tamamen el yapımı olan danteller ile süslenen yastıklara bu aralar ilgi artmış durumda. El emeği olduğu için ve fiyatı daha uygun olduğu için daha fazla tercih ediliyor. Dantel modelleri çarşaf kenarı içinde kullanılabilir. Pike takımı, yatak örtüleri gibi örtülerin kenarları için de tığ ile danteller yapabilirsiniz.

Kalpli Danteller

Aşağıdaki videoda çarşaf kenarı ve yastık ucu için yapılan dantelin videolu anlatımı bulunuyor. Kalpli dantelin tığ işi yapılışını öğrenmek için videoyu dikkatlice izletin.

Kalpli Dantel Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir