İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kaynana Öremez Gelin Giyemez Örgü Modeli Yapılışı

Kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli yapılışı ile nasıl yapıldığını paylaştık. Videolu anlatılan örneğin yapılışını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Tiftik veya fantazi simli yün ve 4 Numara şiş ile yapılacan olan kaynana öremez gelin giyemez örgü modeli ile yelekler yapabilirsinizi. Bir diğer adı Çanakkale burgusu örgü modeli olan bu örneği sizlerle öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Örgü videoları kategorisinde örgüye yeni başlayanlar ve kendisini geliştirmek isteyen hanımlar için anlatımlı örgüler paylaşıyoruz. Videolu olduğundan dolayı yapılışlarını öğrenmek daha kolay oluyor. Önce örgü tekniklerini öğrenmek daha sonra yapacağınız örgülerde kolaylık demektir. Paylaştığımız videoları izleyerek sizlerde kendinizi geliştirip örgüler yapabilirsiniz.

blank

Model anne işleri youtube kanalından alıntıdır. Şiş işi bilenlerin rahatlıkla yapacağı kaynana öremez gelin giyemez modeli 16 dakikalık video ile detaylı bir biçimde anlatılmış. Gelin şimdi bu modelin nasıl yapıldığını aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenelim.

Kaynana Öremez Gelin Giyemez Modelleri

Kaynana Öremez Gelin Giyemez Örgü Modeli Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir