İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kaz Ayağı Çam Dalı Örgü Modeli Yapılışı

Kaz ayağı ismi verilen veya çam dalı örgü modeli denilen bir örgü ile karşınızdayız. Bayan yelekleri veya istenildiğinde bebek yeleği olarakta örülebilir

Bayan yeleği mi yapmak istiyorsunuz? Sürekli internet de dahil olmak üzere her yerde aynı modelden yelekler var. Farklı model çıkaran hanımların sayısı çok fazla değil. Bunun için bizde araştırıp yeni yelek motifleri buluyoruz. Ziyaretçilerimiz yapacakları yeleklerde yeni örnekler kullansınlar diye kaz ayakları örgü modelini paylaştık.

Kaz Ayağı Örgü Yelek

Paylaştığımız resimlerdeki modeller kaz ayağı örneği ile yapılan örgülerdir. Siz ise öncelikle sayfanın sonunda bulunan videoda kaz ayakları modelinin yapılışını öğrenmeniz gerekiyor. Modeli öğrendikten sonra yeleklere uygulayabilirsiniz.

Kaz Ayağı Örgü Bayan Yeleği

Bugün size yine güzel bir örneğin açıklamasını paylaştık. Örneğin adına kaz ayağı örgü modeli deniliyor. Örnek aradaki 13 ilmekten oluşuyor. Ve yanlardan 2 şer haroşa örülüyor. Arttırmalar var. Örnek 19 ilmekten çıkarılıyor. İnce ip ve ince iplikle örüldüğünde daha güzel çıkıyor. Sizlerde 2.5 numara şişinize 19 ilmek atıp daha sonrasında ise aşağıdaki Gönül hanımın videosunu izleyebilirsiniz. Videoda kaz ayakları örgü modelinin yapılışı gösterilmiştir.

Kaz Ayağı Örneği

Kaz Ayakları Örgü Modeli

Kaz Ayağı Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir