İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kır Çiçeği Örgü Bayan Yeleği Modeli Yapılışı

Gönülden örgüler ile kır çiçeği örgü bayan yeleği modeli yapılışı. Bayan yelekleri öreceğiniz zaman kullanabileceğiniz harika bir modeldir.

Anlatımlı örgüler paylaşımlarına devam ediyoruz. Bayan yelekleri yapmak isteyenler için yayınlamış olduğumuz kır çiçeği örgü modeli Gönülden örgüler tarafından paylaşılmıştır. Sizlerde biliyorsunuz ki Gönül hanım kanalında anlatımlı örgü tekniklerini paylaşıyor. Genellikle bayan yeleklerine ağırlık verilen kanalda farklı örgülerde kullanılan tekniklerde bulabilirsiniz.

Şiş işi ile örülen bir anlatımlı örgü modeli olan kır çiçeği örgü modeli ile bayanlara yelekler yapılabilir. Daha önce örgü bayan yelekleri kategorisinde onlarca anlatımlı yelek modeli yayınladık. Uzun süredir ara vermiştik yelek paylaşımlarına. Gönülden örgüler kanalında kır çiçeği örgü modeli paylaşınca hemen siteye yükledik.

Kır Çiçeği Örgü Modeli

Kır Çiçeği Örgü

Kolay bir modeli olan kır çiçeği örgü modelini yelek dışında hırka, şal ve atkı yapılışında da kullanabilirsiniz. Ayrıca bebek örgülerinde de kullanılabilir. Örgü tekniğini öğrendikten sonra nerede kullanacağınız tamamen size kalmış.

Kır Çiçeği Örgü Modeli Videolu Anlatım

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir