İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kum boncuklu oya yapılışı

Boncuklu oyaları seven hanımlar için kum boncuklu oya yapılışı paylaştık. Kum boncuklarla yapılan oyalar ile el işlerinizi süsleyin.

Boncuklu oyaları kim sevmez ki? Hele ki kum boncuklar ile yapılmış olan oyaları. Yazmaların kenarında ne kadar güzel duruyorlar değil mi? Herkes kum boncuklu oya yağılışını bilmiyor. Biz de paylaştık ki herkes nasıl yapıldığını öğrensin. Yapmış olduğunuz el işlerinde kum boncuklu oyalar kullanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızı inceledikten sonra boncuklu oya yapılışını öğreneceksiniz. Daha önce de bir kaç tane boncuklu oya yapımı paylaşmıştık. Onlardan bazıları Boncuklu yazma oyası yapılışıArpa boncuklu oya yapılışı ve Boncuklu oya yapılışı anlatımlı modelleridir. Ayrıca burada da  boncuklu iğne oyalarını paylaşmıştık. Şimdi de güzel bir oya örneğinin nasıl yapıldığını paylaşıyoruz.

Kum boncuklu oya yapılışı 9

Kum Boncuklarla Yazma Kenarlarını Süsleyin

Küçük kum boncuklar ile yazma ve tülbent kenarlarını süsleyebilirsiniz. Böylelikle boncuklu yazma kenarları yapmış olacaksınız. Bir çok bayan boncuklu yazmalar yapıyor ve satışını dahi yapmaktadırlar. Aşağıdaki modeli inceleyip boncuklu oya yapılışını öğrenebilirsiniz.

Kum Boncuklu Oya Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir