İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Nohut Örgü Modeli Yapılışı

Nohut örgü modeli ile yelek ve elbise gibi bebek örgüleri örebilirsiniz. Nohut örgü örneği yapılışı videolu anlatımı ile sitemizde paylaşılmıştır.

Nohut örgü modeli ile yelek ve elbise gibi örgüler örebilirsiniz. Bebeğiniz için güzel bir elbise ve yelek, kendiniz için ise atkı veya bere örebilirsiniz. Örgülerde en çok kullanılan tekniklerden biri olan nohut modelinin yapılışına bu yayınlamış olduğumuz videoda ulaşabilirsiniz.

Örgü tekniklerini öğrenmek isteyen hanımlar için örgü videoları paylaşıyoruz. Videolar örgücü hanımlara yardımcı olup yeni modeller öğrenmelerine yardımcı oluyor. Böylelikle ördükleri örgülerde sürekli aynı teknikleri kullanmayıp yeni örgüleri kullanabiliyorlar.

Nohut Örgü Modeli ile Yapılan Bebek Elbisesi
Nohut Örgü Modeli ile Yapılan Bebek Elbisesi

Nohut örgü modeli ile bir arkadaşımız elbise yapmış. Yapmış olduğu bebek elbisesinin üst tarafına uygulanan nohut örneği çok şirin görünmüş. Kız veya erkek bebekler için yeleklerde de nohut örneği sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Nohut Örgü Modeli

Öğrenilmesi gereken örgülerden biri olan nohut örneğini takipçilerimizde öğrensin diye Türkçe videolu olarak paylaştık. Videoyu izleyerek şiş işi nohut örneğinin yapılışını öğreneceksiniz.

Nohut Örgü Örneği Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir