İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Bükümlü Karnıyarık Örneği Tarifi

Örgü modelleri arasından yeni bir model olan bükümlü karnıyarık örneği videosunu paylaşıyoruz. Çok fazla karşılaşmadığınız şık bir örgü tekniğini sizlerle paylaşıyoruz.

Bükümlü karnıyarık örgü modeli ile daha önce karşılaştığınızı pek sanmıyorum. Yeni bir modeldir. Örgü hanem kanalında yayınlanan bu örgü modeli yakın zamanda bir çok örgüde uygulanacaktır. Güzel bir örnek olduğundan dolayı kullanım alanı da artacaktır. Kalın örgü modeli olduğundan dolayı hırka ve kazak gibi kış kıyafetleri için uygun bir modeldir.

Bükümlü karnıyarık örgü modeli nasıl yapılır diye merak edenler hiç kormasınlar. Çünkü yapılışı göründüğünden daha kolaydır. Özellikle kışlık kıyafetlerde kullanıldığı zaman harika sonuç alırsınız. Örgüyle yapılan karnıyarık modelini görenler çok beğenecekler.

Bükümlü Karnıyarık Örneği
Bükümlü Karnıyarık Örneği

Modeli öğrenmek için videoyu izlemeniz faydalı olacaktır. Kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir kaç motif yaptıktan sonra alışacağınız bir modeldir. Bükümlü karnıyarık örneği tek renkli bir örgü modelidir. Eğer isterseniz karnıyarık olan motifleri farklı renkte örerek farklı modeller deneyebilirsiniz.

Kendinize örebileceğiniz gibi çevrenizdeki kişilere yapacağınız örgülerde bu örneği kullanabilirsiniz. Karnıyarık motifleri ile çok güzel örgüleri kendi elinizle örebilirsiniz. Karnıyarık örgü modelini videodan izleyerek kolayca öğrenebilirsiniz. Kısa sürede yapacağınız bu örgüyle hem şık hemde kolay örgüler yapabilirsiniz. Sürekli aynı örgüleri yapmaktan sıkılanlar için tercih edilebilecek bir örnektir.

Daha önce karnıyarık örgü modelini hiç yayınlamıştık. Bu örneğimiz ilk olacak. Sade anlatımıyla motifin yapılışını öğrendikten sonra kazaklara, yeleklere ve hırkalara kolayca uygulayabilirsiniz.

Karnıyarık Örgü Modeli Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir