İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örgü Çitlembik Modeli Yapılışı

Çıtı pıtı olan örgü çitlembik modelini bayan yeleklerinde, bebek örgülerinde, çocuk süveterlerinde atkı bere gibi sayısız bir çok örgü çeşitlerinde kullanabilirsiniz.

Model ilk görünümünde çim örgü modeline benzesede bu model farklı. Gönül hanım ismine çitlembik örgü modeli ismini vermiş. Bayan yelekleri, çocuk örgüleri , atkı ve bere gibi bir çok örgü modelinde kullanabileceğiniz bir örgüdür.

Gönül hanımdan daha öğreneceğimiz çok şey var. Sayesinde örgü modellerinin çoğunu öğrendik. Paylaştığı anlatımlı videolar sayesinde örgü modellerini öğrenmek hiç zor olmadı. Çok sade anlatmasından dolayı her modeli ilk izlemede anlayabiliyoruz. Şimdi yayınlamış olduğu örgü çitlembik modelini de bir defa izlemem yetti. Sizde izlediğiniz zaman hemen öğreneceksiniz.

Örgü Çitlembik Modeli

Öreceğiniz örgüye göre kimi zaman model ararsınız. Model beğenmeyip daha fazla model aramak için belki saatlerce belki de günlerce zaman harcarsınız. Şimdi paylaşacağımız model öyle bir model ki farklı örgü aramanıza ve vakit harcamanıza hiç gerek bile kalmayacak. Aşağıda örgünün videosuna ulaşarak izleyebilirsiniz.

Örgü Çitlembik Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir