İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Örümcekli Boncuk Oyası Anlatımlı Yapılışı

Örümcekli boncuk oyası yazma ve tülbent kenarlarında en çok tercih edilen modellerdendir. Örümcekli boncuk oyasının anlatımlı yapılışı.

Tığ işi oya anlatımlarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Özellikle boncuklu oya arayanlar için yayınladığımız örümcekli boncuk oyası modelini siz değerli ziyaretçilerimiz için sitemize ekliyoruz. Yazma ve tülbent kenarlarında en çok kullanılan boncuklu oyalardan olan örümceki boncuk oyası tığ işi ile yapılan modelinin videosunu paylaşıyoruz.

Tuhafiyelerden alacağınız rengarenk boncuklar ile yapacağınız örümcekli oya modeli ile çeyizlik yazmaları da süsleyebilirsiniz. Prenses buse kanalında paylaşılan tığ işi boncuklu oya yapılışı çok basittir. Yazma kenarları yeni yapmaya başlayan hanımların hiç zorlanmayacağı bir oya örneğidir.

Örümcekli boncuk oyasının nasıl yapıldığına dair çekilmiş olan videoyu aşağıda yayınladık. Ortalama 4 dakikalık bir video ile boncuk oyasının yapımı anlatılmıştır. Anlatımlı boncuk oyası isteyenler videoyu dikkatlice izlesinler.

Eğer ben tığ oyası değilde iğne oyası ile yapılan boncuk oyası arıyorum diyorsanız da Boncuklu İğne Oyası Yapılışı sayfasında için paylaştığımız modele bakabilirsiniz. Ayrıca 2018 Tığ Oyaları sayfasından da beğendiğiniz model varsa onu da yapabilirsiniz.

Örümcekli Boncuk Oyası

Örümceli Tığ İşi Boncuklu Oya Yapılışı

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir