İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pembe şeker oyası yapılışı

Pembe şeker oyası yapılışı ile karşınızdayız. Bir çok el işinde tercih edebileceğiniz, iğne oyası ile olarak yapılan bu oya örneğinin yapılışını paylaştık.

Neşe’nin Göz Nuru İğne Oyası sayfasında paylaşılan muhteşem bir oya ile anlatımlı oya modelleri paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu oya modelin ismine neşe hanım pembe şekeri oyası ismi vermiş. İğne oyası olarak yapılan pembe şekeri oyası el işlerinizin kenarlarında çok güzel görünecek.

Paylaştığımız anlatımlı oyalar binlerce beğeni alıyor. Ziyaretçilerimiz bizlerden yeni örnekler paylaşmamızı istiyorlar. Bizlerde onları kırmayıp anlatımlı oyalara devam ediyoruz. İğne ve ipinizi aldıktan sonra oya modelleri sayfasına giderek orada paylaştığımız anlatımlı örneklere göz atıp beğendiğiniz modeli sizler de yapabilirsiniz.

Çok hoş bir yazma modeli yazımızda yine Neşe hanımın paylaşımı olan güzel bir yazma oyasını paylaşmıştık. Bu oya örneği de ziyaretçilerimiz tarafından çok beğenilip binlerce kez paylaşılmıştı. Bu güzel örneğe de göz atmanızı öneriyoruz.
Gelelim şimdi pembe şeker oyasının yapılışına. Aşağıda bu oyanın nasıl yapıldığını gösteren resimler adım adım verilmiştir. Umarım göz attığınız da nasıl yapıldığını öğrenip sizlerde bundan sonraki el işlerinizde bu modeli tercih edersiniz. Lütfen beğendiğiniz modeli sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmayı unutmayın. Hepinize kolay gelsin…

Pembe Şeker Oyası

blank

blank

blank

blank

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir