İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pembe yazma oyası yapılışı

Yazmanızı iğne oyası ile süslemek istiyorsanız pembe yazma oyası yapılışı konumuza göz ayabilirsiniz. Resimli anlatımlı olarak oyanın yapılışını paylaştık.

Bir çok başörtülü hanımın başörtüsü olarak kullanmış oldukları yazmalar iğne ve tığ oyaları ile süslenmektedir. Hanımlar kendi süslemiş oldukları yazmaları kullanıyorlar. Yapmayı bilmeyenlerde bilenlere yaptırarak oyalı yazmaları tercih ediyorlar. İğne oyası ile süslenmiş olan yazmalar başörtüsü olarak en çok kullanılan modeller arasındadır. Yapmış oldukları birbirinden güzel oyaları yazma kenarlarına iliştirerek daha güzel görünmelerini sağlıyorlar.

El işi hobiler sitesi olarak bugüne kadar onlarca anlatımlı yazma örnekleri paylaşımlarına yer verdik ve vermeyede devam edeceğiz. Şimdi paylaşacağımız örnek iğne oyası ile yapılan pembe oya örneğidir. Pembe yazma oyası yapılışı arayanlar için yayınlamış olduğumuz bu modeli açık renk yazmalarda tercih edebilirsiniz.

Size en çok beğenilen bir kaç yazma oyasını da paylaşmak istiyorum. Bunlardan bazıları Çıtı Pıtı Yazma Oyası YapılışıPembe çiçekli yazma kenarı yapılışıPüsküllü yazma kenarı yapılışı (Videolu Anlatım) bunlardır.

İğne oyası ile yazma kenarlarına oya yapmayı bilmiyorsanız İğne Oyası Yazma Kenarı Nasıl Yapılır? sayfasına göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Resimli anlatımlı olarak detaylı bir şekilde yazma kenarına oyayı nasıl yapacağınız anlatılmıştır.

Pembe yazma oyası yapılışı 17

Örnek Neşe’nin Göz Nuru İğne oyası sayfasından alınmıştır.

Yazma Oyası Yapılışı

Yukarıdaki modeli umarım sizlerde beğenir yazmalarınızda kullanırsınız. Daha farklı modeller istiyorsanız iğne oyaları ve oya modelleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Sık sık bizi ziyaret ederseni yeni eklemiş olduğumuz oyaları görebilirsiniz. En güzel oyaların yapılışlarını öğrenip sizlerde yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir