İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rende Örgü Modeli Yapılışı

Bebek yelek ve hırkalarında kullanabileceğiniz rende örgü modeli yapılışı sitemize eklenmiştir. Bu örgü tekniğini öğrenmek ise oldukça kolay.

Bebek örgüleri örerken yeni örgü teknikleri arıyorsanız sitemizde paylaştığımız videolu anlatımlara göz atabilirsiniz. Yelek ve hırka yapılışı için onlarca örgü tekniği bulunuyor. Rende örgü modeli de bu tekniklerden biridir. Biz ziyaretçimizin isteği üzerine rende örgü modeli yapılışı videolu olarak sitemizde yayınlanmıştır. Umarım sizlerde bu modeli beğenirsiniz ve bundan sonra yapacağınız bebek örgülerinde tercih edersiniz.

Palmiye Yaprağı Örgü Modeli Yapılışı ve Mum Alevi Örgü Modeli ile Bayan Yelek Örneği yapılışı en çok beğenilen örgü tekniklerinden sadece iki tanesidir. Umarım ziyaretçilerimiz renge örgü modelini de en az bu örnekler kadar beğenirler.  Şimdi aşağıdaki videoda rende örgü modeli yapılışı yer alıyor. Videoyu açıp ve izleyin.
blank

Çıtı pıtı bir örnek. Onun için özellikle bebek örgülerinde kullanılabilir. İstenirse yatay ara model olarak da kullanılabilir. Boyunluk şapka dilediğiniz her yerde farklı kurulumla uygulanabilir.

Rende Örgü Modeli Yapılışı Videosu

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir