Hobi

Renkli Kalpli Keloğlan İğne Oyası Modeli Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası ile keloğlan oyasının ve kalp oyasının birleşimini paylaşacağız. Kalpli keloğlan oyası modelinin anlatımlı yapılışının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

İğne oyası ile hem kalp oyası hemde keloğlan oyası yapılıyor. İki oyanında yapılışlarını daha önce paylaşmıştık. Keloğlan İğne Oyası Yapılışı ve iğne oyası kalp yapılışı yazılarından bunlara ulaşabilirsiniz. Yalnız şimdi paylaştığımız örnek biraz farklı. Nasıl farklı nerseniz bu model kalp oyasının ve keloğlan oyasının birleşimiyle oluşturulmuştur.

Ayşe hanımın paylaşmış olduğu kalpli keloğlan oyası modeli tülbentler, namaz başörtüleri, yazmalar ve hatta mevlüt örtülerinin kenarları için kullanılabilir. İğne oyaları ile ilgili paylaşımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu arada sizlere bir soru sormak istiyorum. Paylaşımlarımızı videolu mu yapalım yoksa resimli olarak mı paylaşalım. Videolu anlatımları daha çok beğeneceğinizi düşündüğümden dolayı videolu paylaşımlar yapıyorum ama resimli anlatımlar da istenirse paylaşabilirim.

Kalpli Keloğlan Oyası

Yeni başlayanlar için 10 dakikada öğrenebilecekleri kalpli keloğlan oyası modelini göstereceğiz. İğne oyası yapmaya yeni başladıysanız hemen öğrenip yazmalarınıza işleyebilirsiniz.

Kalpli Keloğlan Oyası Yapılışı

107.model Yeni başlayanlar icin cıtı pıtı kalpli Keloğlan oyası modeli anlatımlı yapılışı 📣 📣

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ