İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sarı Kırmızı Sıralı Oya Yapımı Videolu Anlatım

Sıralı oya yapılışı isteyenlere bugünkü modelimiz sarı kırmızı model. Tığ işi sıralı oya isteyenler paylaşmış olduğumuz videodaki modeli deneyebilirler.

Yine bir sıralı oya modeli ile karşınızdayız. Bugünkü modelimizde sarı ve kırmızı oya ipleri kullanılmış. Özellikle Galatasaraylı olanlar bu modeli tercih edebilirler. Sarı ve kırmızı renklerini sevenlerde bu oya modelini yapabilirler. Fakat farklı renk isteyenlerde olursa, farklı renk oya ipleri alarak sıralı oya modelinden kolaylıkla yapabilirler.

Sıralı Oya Yapımı yazısında çok güzel bir model paylaşmıştık. O yazıdan sonra ziyaretçilerimiz bizlerden sıralı oya paylaşımlarına ağırlık vermemizi istemişlerdi. Bizlerde hemen sonrasında Sıralı İğne Oyası Modeli ve onlarca sıralı oya modelleri paylaşımlarında bulunmuştuk. Yine bir model ile karşılaştık ve hemen siteye yüklemek istedim. Üstelik modelin yapılışı da videolu anlatımlı.

Tığ oyası sevenler, havlu kenarlarına basit oya yapmak isteyenler ve tığ oyalarına yeni başlayanlar için yayınlamış olduğumuz anlatımlı oya modelleri ile yardımcı olmak istiyoruz. Böylelikle sitemizi ziyaret edenler hem yeni tığ oyaları görmüş olup hemde yapılışları hakkında fikir ediniyorlar.
Sarı Kırmızı Sıralı Oya Modeli

Gelin şimdi 7 dakikalık video ile sıralı tığ oyası yapılışı aşamalarını inceleyelim.

Sıralı Oya Yapımı Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir