İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serpme Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı

Çok güzel bir örnek olan serpme çam ağaçları örgü modelini her çeşit örgüde kullanabilir ve bu örnek ile bayan yelekleri, bebek yelekleri bebek battaniyesi örebilirsiniz.

Güzel bir örgü modeliyle serpme çam ağaçları örneği ile karşınızdayız. Her çeşit örgüde kullanılan bayan yelekleri, bebek yelekleri ve bebek battaniyeleri örülebilen şiş işi örgü modelidir. Örgü anlatımı Gönül hanıma ait olup kolay bir dille anlatılmıştır. Yapılışı için örgü şişlere ve yün iplere ihtiyac duyacağız.

Serpme Çam Ağaçları Örgü Modeli
Serpme Çam Ağaçları Örgü Modeli

So zamanlarda gençlerin de şiş işine olan merakları artmış durumda. Evli olanlarda bekar olanlar da örgü örüyorlar. Kimisi çocuklarına, kimisi torunlarına kimisi ise yakın akrabalarına örgüler örüyorlar. Örgü örerken de tabiki en güzelini yapmak istiyorlar. En güzelini yapmak için de dikkat edilmesi gerekenlerden biri yapılacak şek için kullanılacak olan örgü modelidir. Her örgü modeli herşeyde kullanılmaz. Mesela şimdi paylaştığımı serpme çam ağaçları örgü modeli en çok da bayan yelekleri ve bebek örgülerine yakışmaktadır.

Serpme Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir