Hobi

Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Sevgi şeridi örgü modeli ile bebek yelekleri, hırkaları ve çok güzel minik örgüler örebilirsiniz. En çok aranan örgülerden birine buradan ulaşabilirsiniz.

Şu sıralar örgü gruplarında çok fazla aranan bir örgü modeli var. Özellikle bebek yelekleri paylaşılıyor ve hangi örgü modeli olduğunu soruyorlar. Biz örgü modelinin sevgi şeridi örgü modeli olduğunu gördük. Anne işleri kanalında yayınlanan sevgi şeridi örgü modeli ile bebek yelekleri, hırkaları ve diğer bebek örgülerinden örebilirsiniz.

Sevgi Şeridi Örgü Modeli

Sevgi Şeridi örgü modeli ile hırkalar, ceketler örebileceğiniz tatlı bir örnektir. Ters ve düz örgü kullanılmıştır. Örnek videoda ince ip ile çalışılmıştır. Şiş ile örülmektedir. 2.5 veya 2 numara örgü şişi kullanabilirsiniz. Haroşa örgü modeli de kullanılmaktadır. Örnek toplamda 11 ilmek ile kuruluyor. Haroşa sırası örerek örneğe başlayabilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

Sevgi Şeridi Örgü Yelek

Örgüyü anlatan arkadaşımız çok güzel anlatıyor. Yani izlerken neyin nasıl yapıldığını çok rahat anlayabileceksiniz. Sevgi şeridi örgü modelinin nasıl yapıldığını öğreneceğinize eminim.

Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapılışı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ