İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sık İğne Üzerine Örgü Fıstık Dolgu Yapımı

Tığ işi örgü teknikleri sık iğne üzerine örgü fıstık dolgu modeli ile devam ediyor. Fıstıklı örgü modeli yapılışı hiç böyle güzel anlatılmamıştı. Türkçe videolu anlatım sayesinde fıstık dolgu örgü modelinin yapılışını öğreneceksiniz. Tığ işi örgü tekniği olan bu modelin yapımını sitemizden öğrenin.

Daha önce aranızdan fıstıklı örgü modelini bilenleriniz vardır. Fıstık örgü yapılışı ile hırkalar, bereler, yelekler ve şalların anlatımlarını paylaşmıştık. Örgü seven hanımlar sık iğne üzerine örgü fıstık dolgu yapımını sanırım ilk defa görenleriniz ve merak edenleriniz vardır. Hiç meraklanmayın modelin yapılışını size göstereceğiz. Bu örgü tekniğini öğrenip anne yelekleri, gelin yelekleri örebilirsiniz.

Sizlerde fıstık örgü nasıl örülür diye merak ediyorsanız paylaştığımız örgü tekniği videosundan faydalanabilirsiniz. Tığ işi örgü videosunda sık iğne üstüne yapılan örgü fıstıklı dolgu örneği bulunuyor. Böylelikle videoyu izleyip yelek modelleri ve hırkalarda kullanabileceğiniz bu örgü tekniği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bebek örgüleri de yapabileceğinizi unutmayın.

Sık iğne üzerine fıstık örgü
Sık iğne üzerine fıstık örgü

Bu örgü tekniğini paylaşan arkadaşımızın örgü hakkında yazmış olduğu açıklamaya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tığ Örgüsü ile yapılan güzel bir örgü modelidir . Sık iğne üzerine örgü fıstık dolu modeli ile bere, çanta, yada tığ işi ile öreceğiniz, giysileri süslemek için serpme veya sıralı olarak uygulayabilirsiniz .Beni desteklemek ve yayınlayacağım diğer videolarımdan haberdar olmanız için kanalıma ücretsiz abone olabilirsiniz. Ayrıca elisleri.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Örgü Fıstık Dolgu Yapımı

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir