İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sıralı Balık Örgü Modeli Tarifi

Sizlere sıralı balık örgü modeli yapılışını gösterelim dedik. Arka arkaya sıralanan balık desenleri ile yapılan örgü modelinin yapılışını merak edenler oluyordu. Bu örgünün ismini bilmeyenler sağa sola fotoğraflarını paylaşıp modelin ismini ve nasıl yapıldığını soruyorlardı. Bizde meraklıları için sıralı balık örneği yapılışına yer veriyoruz.

Örgü modası hiç geçmeyecek el işlerindendir. Soğuk kış günleri için için bir yelek örmeyi düşünürseniz model aramanıza gerek yok. Sıralı balık modeli yeterli olacaktır. Yayınladığımız videoyu izledikten sonra bu örgünün yapımını daha önce hiç denememiş olsanız bile çok kolay yapabileceksiniz.

Sıralı balık örgü örneği dilediğinizde örgünün sadece bir kısmına, dilediğinizde ise her tarafına uygulayabileceğiniz bir modeldir. Örgü yeleklerin ve bebek örgülerinin ön kısımlarında çok hoş duran sıralı balık modeli şişlerle yapılıyor. Çocuklarınız için yelek örecekseniz sıralı balık örgü modeli ile yepyeni yelek modelleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Sıralı Balık Örgü Modeli
Sıralı Balık Örgü Modeli

Yayınladığımız anlatımlı örgü videosunda balık örgü yapımı bulunuyor. Bu videonun tamamında balık örgü deseninin şişle yapımı detaylıca gösterilmiştir. Kışlık bir hırka ya da yelek örmek çok zor değil. Örgüyü bilmiyorsanız bile anlatımlı örgüleri takip edebilirsiniz. Hadi bayanlar örgü şişlerinizi ve yün iplerinizi elinize alın ve bu örgü tekniğini de öğrenin.

Hem ara modelle hemde sade kullanabileceğiniz gösterişli bir örnektir. Özellikle ince iple çok hoş duru ve her yaş grubuna gidebilecek bir modeldir.

Sıralı Balıklar Örgü Modeli Yapılışı

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir