Hobiler

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapımı

Şu anda örmekte olduğum sıralı çam ağaçları örgü modeli yapılışı. Çok güzel bir örgü modeli olan çam ağaçları örneğini sizde benimle birlikte öğrenip yapmaya başlayın.

Şuanda örmüş olduğum örgü modelini sizinle paylaşmak istedim. Gönülden örgülere ait olan videoyu paylaşıyorum. Sıralı çam ağaçları ismi verilen bu örgü modelinin yapımı sizde öğrenin birlikte örmeye devam edelim.

Her sıranın detaylı bir şekilde anlatıldığı bu örgü modelini rahatlıkla öğrenebileceksiniz. Gönül hanım sıralı çam ağaçları örneğini çok basit bir dille sıra sıra anlatmıştır. Bebek yelekleri ve battaniyeleri yapımında kullanabilirsiniz. Şuanda ben bu örnek ile yelek örüyorum. Bittiği zaman sitede paylaşacağım.

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli

Bebek örgüleri yapılışı için sıralı çam ağaçları motifi çok kullanışlı olacaktır. Hem erkek hemde kız çocuğunuza bu örgü tekniği ile yelekler örebilirsiniz. Evinizde oturup birşeylerle uğraşmak istiyorsanız yayınladığımız örgü videoları ile örgüleri öğrenebilirsiniz. Daha sonra bunları istediğiniz örgüye uygulayabilirsiniz.

Örgü sıralı çam ağaçları örneği aşağıdaki kısacık video ile gösterilmiştir. Aklınıza takılan olursa bize veya Gönül hanıma sorabilirsiniz.

Sıralı Çam Ağaçları Örgü Modeli Yapılışı

Bu içeriği ne kadar faydalı buldunuz?
[Toplam: 1 Ortalama: 2]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ